123123
0

Добрива для кімнатних рослин: найкращі препарати

Кімнатні рослини зазвичай мешкають у горщику чи кашпо. Їхній кореневій системі особливо ніде розгулятися, і приплив поживних речовин може бути обмежений умовами вирощування. Тому слід застосовувати добрива для кімнатних квітів упродовж сезону. Особливо важливо - у період активного розвитку.

Які саме використовувати підживлення? Щодо цього є різні думки. Хтось віддає перевагу домашнім органічним добривам для кімнатних рослин. Хтось купує винятково магазинні варіанти. Існує навіть певний батл між народними та професійними засобами. Ми ж не наполягатимемо на якомусь одному чи кількох засобах. Просто проаналізуємо ринок та представимо вам найкращі добрива для кімнатних рослин. Починаємо огляд прямо зараз!

Цвітіння - найважливіший період для кімнатних рослин, коли вони витрачають максимум життєвих сил. Необхідно використовувати найкращі добрива з найкращих. Цей препарат спеціально створено для квітучих! По-перше, він універсальний: має не тільки живильний, а й захисний, а також профілактичний вплив. По-друге, дуже зручний в експлуатації. Навряд чи є щось практичніше, ніж спрей-флакон. Що стосується складу, то в основі фосфор та калій. Також засіб збагачений магнієм, залізом, цинком, кобальтом. А ще - важливі вітаміни та стимулятори!

У якості добрива для кімнатних квітів можна використовувати не тільки універсальні суміші в рідкому вигляді, а й спеціальні палички Гілея. Це ефективний засіб, що гарантує пролонговану дію. Застосовувати їх варто у весняний період. Сприяють активнішому розвитку зеленої маси. Живлять рослину комплексом цінних мікроелементів + вітаміни В1 та В6. Якщо ви цінуєте практичність, то такі добрива для кімнатних рослин варто купити обов'язково!

Звісно, ніяких чар тут немає. Є лише висококонцентрована комбінація азоту, фосфору та калію. Також є ціла низка додаткових мікроелементів, що позитивно позначаються на життєздатності квітів. Це рідке добриво для кімнатних рослин не просто підвищує імунітет самих рослин, а й покращує якість ґрунту в горщику. Універсальна Чарівна суміш не має неприємного запаху та вистачає її надовго. Стандартна пляшка на 500 мл використовується із розрахунком на 120 л води.

З приводу підживлення домашніх квітів у зимовий час часто точаться дискусії. У нашому блозі є стаття на цю тему, яка відповідає на запитання, навіщо і які добрива для кімнатних квітів узимку треба застосовувати. Один з універсальних та якісних варіантів - Містер Цвіт Зимове. Він відрізняється збалансованою формулою з оптимальним співвідношенням основних елементів. Йдеться про тріо N, P, K. За допомогою цього препарату ви сприятимете комфортному періоду спокою для ваших рослин і зможете створити необхідну підмогу для нормального весняного росту.

Мінеральні добрива для кімнатних рослин бувають вузькопрофільними. Ви любите вирощувати кактуси та сукуленти? Вам потрібний саме цей варіант! Якщо брати будь-яке універсальне добриво для кімнатних квітів, то ефект буде не таким позитивним. Перевага ФЕРТІмікс біогумусу у правильній концентрації калію. У складі також є комплекс другорядних мікроелементів та органічний біогумус. Домашні сукуленти чудово реагують на таке підживлення. Їхнє зростання стає рівномірним. Кактуси легше змусити цвісти. Що важливо - дія препарату тривала.

Які добрива для кімнатних орхідей варто купити? В авангарді йде Містер Цвіт! Багато садівників вважають, що це найкращі добрива з усіх спеціально створених для орхідей. Засіб є актуальним для більшості представників бромелієвих. Наприклад, буде чудовим рішенням для гузманії. Це концентрований розчин, який забезпечує необхідний баланс живлення протягом тривалого періоду. Є всі необхідні форми мікроелементів та важливі амінокислоти. Застосування такого типу добрив для кімнатних рослин відбувається за допомогою поливу. Важливою є періодичність.

Ще один шикарний варіант для успіху у вирощуванні орхідей! До речі, цей засіб - відмінні рідкі добрива для кімнатних рослин типу фаленопсису, катлеї, ванди, цимбідіуму тощо. Застосовують препарат з метою підвищення поживності ґрунту та для більш активного надходження корисних речовин до рослин. В основі калій та фосфор. Але до певної міри це і азотні добрива для кімнатних квітів, оскільки концентрація азоту теж досить висока. Слід зазначити чудово збалансоване доповнення у вигляді амінокислот, метіоніну, лізину та триптофану. Відмінний універсальний комплекс для успішного вирощування орхідей та інших кімнатних красенів.

Якщо не хочете, щоб ваші домашні рослини хворіли, необхідно вчасно викликати Лікаря Фолі. Це найкраще добриво для кімнатних квітів із тих, які спрямовані на боротьбу із патогенними мікроорганізмами. Окрім стандартного переліку цінних мікроелементів у складі засобу, ви можете побачити фунгіцид. Завдяки його дії значною мірою знижується ймовірність появи різноманітних захворювань. Мінімізується схильність кореневої системи до гниття. Набагато менше шансів, що квітка страждатиме від грибка чи плісняви. Підживлення кімнатних квітів взимку або в інший період для захисту завжди актуальне!

Є добрива для садових азалій, а є добрива для кімнатних. Придбати можна і той, і інший варіант. А найпростіше і найвигідніше рішення - Гілея універсальна. Цей препарат застосовують і для садових, і для кімнатних рослин. У тому числі для рододендронів або гортензій, тобто для тих, хто віддає перевагу кислому ґрунту. Комплекс корисних речовин підвищує витривалість, посилює опірність до негативних факторів навколишнього середовища та сприяє гарному цвітінню. Крім основних мікроелементів, у засобі містяться магній, залізо, марганець та інші цінні компоненти. Концентрат слід застосовувати шляхом підкореневого поливу.

Є кілька секретів, як зробити, щоб цвіли сенполії. Крім поливу та інших тонкощів догляду найважливішу роль відіграють підживлення, тому якщо ви любитель фіалок - обов'язково застосовуйте Містер Цвіт Сенполія! В результаті зможете мати пишні, яскраві квіточки. Формується гарне листя і підвищується кількість бутонів - саме такий ефект дає це добриво для кімнатних! Відгуки садівників є доказом: спостерігається здорове зростання фіалок, покращується декоративність. Основні мікроелементи представлені у такій концентрації: азот - 3%, фосфор - 8%, калій - 5%. Існують додаткові поживні речовини.

Ще один гарний варіант добрива у вигляді паличок для кімнатних рослин. Він підходить для всіх декоративно-листяних. Є запорукою декоративності. Мінімізує чутливість до негативного впливу зовнішніх факторів. Сприяє нормальному надходженню поживних речовин. Дарує необхідний баланс живлення на тривалий період. У використанні ці пресовані мінеральні палички дуже комфортні. Зазвичай їх просто занурюють у ґрунт, і вони роблять свою справу, поступово розчиняючись.

Якщо ви шукаєте, чим підгодувати високодекоративні домашні квіти з великим листям. А може рослини для офісу або для ванної кімнати, то це універсальне добриво буде дуже доречним. На нього чудово реагують монстера, фікус, папороть тощо. Завдяки грамотно підібраному комплексу поживних речовин та оптимальному їхньому балансу надається позитивний вплив на формування листових пластин. Зелені красені стають ще зеленішими і ще красивішими. Гілея цього типу підвищує імунітет, завдяки чому кімнатні квіти легко опираються ймовірним збудникам хвороб та демонструють відмінну декоративність у домашніх умовах.

Володимир Стороженко

Спеціально для вас

Гармонія 250 мл
Гармонія 250 мл
34550
закінчується
1
38.90грн.
Чистий Лист для кімнатних рослин 100 г Чистий Лист для кімнатних рослин 100 г
Чистий Лист для кімнатних рослин 100 г
37671
закінчується
1
36.90грн.
Чистий Лист для декоративно-листових 20 г Чистий Лист для декоративно-листових 20 г
4
Чистий Лист для декоративно-листових 20 г
37673
закінчується
1
14.90грн. 13.41грн.
Доктор Фолі вітамін 300 мл
1
Доктор Фолі вітамін 300 мл
22346
закінчується
1
85.90грн.
Чистий Лист для орхідей 100 г Чистий Лист для орхідей 100 г
Чистий Лист для орхідей 100 г
37662
закінчується
1
36.90грн.
Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре
Увага: HTML не підтримується!
Фото та відео
Добавити