scroll-top

Контакти

телефон

  • Телефон
  • +38 098 111-222-8
  • +38 050 424-222-8
телефон
  • Електронна адреса
  • info@yaskravaklumba.com.ua

 

телефон
  • Адреса
  • Хмельницький, вул. Купріна 54/1
  • магазин Садівник

Презентація ТМ «Яскрава»

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія «Яскрава» - це сімейне підприємство, засноване в 1998 році.

Спільними зусиллями двох поколінь власників з крихітної фірми розвинулася і виросла велика компанія, відома своєю продукцією по всій території України.

За роки роботи компанії сформувався стійкий і дружній колектив, що складається з висококваліфікованих фахівців.

ЩО МИ ПРОИЗВОДИМО?

На сьогоднішній день продукція компанії представлена ​​в трьох основних групах:

 • насіння овочевих, квіткових, кормових культур і газонних трав;

 • цибулинні і кореневища квітково-декоративних культур;

 • саджанці троянд, а також саджанці декоративних і ягідних кущів.

НАСІННЯ

Асортимент пакетованого насіння овочів та квітів фірми Яскрава налічує більше 1000 найменувань.

Усе насіння проходить ретельну перевірку чистоти, схожості, вологості у власній лабораторії компанії.

Для посилення контролю за якістю посадкового матеріалу в 2009 році була створена ділянка для грунтового контролю.

Ґрунтовий контроль дозволяє нашим фахівцям на власному досвіді зрозуміти, які сорти та гібриди найбільш придатні для вирощування в наших кліматичних умовах і проконтролювати сортову відповідність насіння.

Вирощування рослин без застосування хімікатів (з використанням тільки органічних добрив і біопрепаратів), дозволяє оцінити стійкість до хвороб і шкідників різних культур, а також урожайність кожного сорту.

Усе насіння упаковуються в барвисті і зручні євро пакети з брендом «Яскрава» на власній пакувальної лінії. Пакети повністю відповідають українським і європейським стандартам і містять усю необхідну інформацію про продукції, що знаходиться всередині.

 

ЦИБУЛИННІ І КОРНЕВИЩА БАГАТОРІЧНИКІВ

Важливий напрямок діяльності компанії - це імпорт і вирощування цибулинних і коренів багаторічних культур з подальшою їх розфасовкою на власній фасувальною лінії.

Тісно співпрацюючи з провідними селекційно-семеноводческими компаніями України та Європи, компанія постійно оновлює і розширює асортимент насіннєвої продукції.

МИ ЗАВЖДИ НА КРОК ПОПЕРЕДУ!

Представники компанії постійно стежать за новинками квіткової індустрії. Завдяки цьому широкий асортимент цибулинних, представлений під брендом Яскрава, здатний задовольнити будь-які примхи покупців. Підприємство має спеціалізований комплекс для зберігання та фасування.

   

На всіх етапах транспортування, зберігання та пакування строго контролюється якість цибулин, що надходять у продаж.

САДЖАНЦІ ДЕКОРАТИВНИХ І ПЛОДОВИХ РОСЛИН

Улюблене і найперспективніший напрямок діяльності фірми - це вирощування і реалізація саджанців троянд і плодових кущів. Компанія «Яскрава» на сьогоднішній день - найбільше підприємство в Україні, яке спеціалізується на повному циклі від вирощування до продажу саджанців троянд.

У розпліднику вирощуються тільки ті сорти квітів, які показують найкращий результат в нашій кліматичній зоні.

Асортимент розплідника включає в себе всі групи троянд: штамбові, чайно-гібридні, плетисті, грунтопокривні, бордюрні, паркові і мініатюрні. Завдяки тому, що коренева система троянди упакована за міжнародним стандартом, термін зберігання саджанця значно збільшений.

Щорічно розширюючи асортимент рослин власного виробництва, в 2008 році компанія відкрила нові напрямки: вирощування саджанців плодових дерев (яблуні, груші, вишні, черешні, абрикоси та ін), кущів ягідних культур (малини, смородини, агрусу), а також широку лінійку декоративних чагарників. Більшість з них з'явилися у продажу в 2010 році.

  

  

Таким чином, Ви зайшли в інтернет-магазин найбільшого підприємства, що  стрімко розвивається, для якого буде честю і радістю прикрасити квітами Ваше життя!