Barbie Sale
0

Презентація ТМ Яскрава

 

Компанія Яскрава (м. Хмельницький) — одна з найбільших виробників й імпортерів посадкового матеріалу в Україні

 

Це сімейне підприємство, засноване в 1998 році. Компанія здійснює повний цикл виробництва, зберігання, пакування та реалізації посадкового матеріалу.

Інтернет-магазин Яскрава Клумба почав свою роботу у 2015 році. На цей час до покупців вирушило вже більш як 100 000 замовлень! А наша спільнота в соцмережах налічує понад 10000 осіб. 
Продукція компанії представлена на ринку кількома торговельними марками – Яскрава, Достаток, Ріднесенька. 

 

Коллектив интернет магазин Яскрава Клумба

Асортимент посадкового матеріалу налічує понад 5000 найменувань, в тому числі:

 • Насіння квітів, овочевих та лікарських культур, газонних трав (понад 1000 найменувань). Все насіння проходить ретельну перевірку чистоти, схожості, вологості у власній лабораторії компанії. Насіння упаковуються в барвисті та зручні євро-пакети з брендом «Яскрава» на власній пакувальній лінії. Пакети повністю відповідають українським та європейським стандартам і містять всю необхідну інформацію про продукцію.
 • Цибулини та бульби. Власний імпорт посадкового матеріалу з Голландії – гарантія високої якості цибулинних і кореневищних декоративних багаторічників, а також кращих цін в Україні та чітких термінів поставки.Компанія має власні потужності для правильного зберігання цибулин і їх розфасовки на сучасній фасувальній лінії. Цибулини лілій, гладіолусів, тюльпанів, нарцисів, гіацинтів та ін., а також бульби кал, бегоній та глоксиній завжди можна замовити на сайті компанії або купити у роздрібній мережі.
 • Саджанці троянд виробництва ТМ Яскрава. Професійний розплідник Яскрава – один з найбільш сучасних і передових в області вирощування декоративних і плодових рослин. У розпліднику вирощуються тільки ті сорти квітів, які показують найкращий результат в нашій кліматичній зоні. Асортимент розплідника містить всі групи троянд: штамбові, чайно-гібридні, плетисті (виткі), ґрунтопокривні, бордюрні, паркові та мініатюрні. Завдяки тому, що коренева система троянд упакована за міжнародним стандартом, термін зберігання саджанця значно збільшений.
 • Кореневища трав'янистих декоративних багаторічних рослин – прямий імпорт кращих кореневищ з розплідників Голландії. Доступні до замовлення кореневища хост, лілійників, люпинів, також в каталозі представлена багата колекція багаторічних ірисів (бородатих, пуміла, сібіріка та ін.)
 • Саджанці декоративних і плодових дерев і кущів власного виробництва (з 2008 року). У каталозі можна знайти велику колекцію плодових дерев і кущів надійних і врожайних сортів, які відмінно зарекомендували себе в кліматичних умовах України.
 • Рослини в контейнерах – новий європейський тренд. Протягом всього теплого сезону доступні до замовлення саджанці в контейнерах (троянди, плодові кущі, багаторічники й багато ін.). Контейнерні рослини вирощуються на спеціалізованому майданчику з автоматизованими системами клімат-контролю і поливу. Контейнерні саджанці можна висаджувати весь сезон, і навіть літо не зможе вам перешкодити швидко перетворити клумби та садову ділянку. Приживлюваність даних саджанців – 100%.
 • Супутні товари – садові препарати, стимулятори та засоби захисту рослин, садовий інвентар і засоби догляду за рослинами, сучасні добрива – мінеральні та органічні. Все це допоможе зробити посадку і подальший догляд за рослинами. 

10 причин вибрати інтернет-магазин Яскрава Клумба:

 

 • понад 20 років на ринку Рослин України;
 • Яскрава Клумба входить в TOP-10 кращих інтернет-майданчиків з продажу рослин, садового інвентарю і препаратів;
 • повний цикл від виробництва до кінцевого споживача;
 • власний розплідник;
 • прямий імпорт;
 • сучасні автоматизовані склади та пакувальні лінії;
 • більш як 5000 найменувань рослин в каталозі;
 • гарантія якості;
 • постійний розвиток і розширення;
 • солодка політика лояльності.

Соціальна місія нашої компанії – Життя цікаве — коли Яскраве!

Частина прибутку компанія направляє на благодійність і підтримує сімейні цінності. Роблячи у нас покупки – ви берете участь в добрих справах.

Яскрава Клумба, посадка роз ко дню матери. Життя цікаве - коли Яскраве!

Весною 2019 року Яскрава подарувала парку ім. Чекмана в Хмельницькому 300 кущів троянд. І в День матері хмельницькі дітлахи за допомогою команди Яскрава висадили цілу алею троянд. Біля кожної трояндочки хлопчики та дівчатка розмістили таблички з іменами своїх мам.