Barbie Sale
0

Відгуки клієнтів - інтернет-магазин "Яскрава Клумба"

Чому відгуки про фірму «Яскрава клумба» так важливі для нас?

Вже більше п'ятнадцяти років сімейна фірма «Яскрава клумба» займається вирощуванням і подальшим продажем саджанців плодових дерев, реалізацією насіння і цибулин квітів і городніх культур. Звичайно, за цей час ми накопичили чималий досвід. Створена серйозна виробнича база, обладнана лабораторія з контролю якості пропонованих нами рослин, працюють дослідні ділянки та фасувальні лінії. «Яскрава клумба» намагається запропонувати покупцям кращі ціни і організувати максимально комфортне обслуговування. Але об'єктивно оцінити свою роботу завжди складно, тому для нас так важливо почути вашу думку про роботу фірми.

Цінність ваших відгуків для фірми «Яскрава клумба»

Ми не чекаємо виключно вдячних відгуків, хоча вони нам, не станемо приховувати, дуже приємні. Ваші відгуки про фірму «Яскрава клумба» - це в першу чергу можливість поліпшити нашу роботу. Чи вважаєте ви адекватною вартість саджанців і садивного матеріалу в нашому інтернет-магазині? Чи влаштовують вас умови оплати та доставки в Київ і регіони України? Чи зручно користуватися нашим каталогом? Чи достатній асортимент? Чи задоволені ви умовами закупівель оптом? І найголовніше - нас дуже цікавлять відгуки про насіння фірми «Яскрава клумба», саджанці дерев і кущів. Колективний досвід покупців допоможе нам вибрати кращих постачальників, внести необхідні корективи у власну роботу, можливо, провести додаткові дослідження. Позитивні відгуки про фірму «Яскрава клумба» нас радують і мотивують, критичні - допомагають вдосконалюватися.

Важливість ваших відгуків про фірму «Яскрава клумба» для покупців

Часто саме ваші відгуки допомагають їм зробити правильний вибір і недорого купити посадковий матеріал для своєї ділянки. Поділіться своїм досвідом вирощування рослин в різних умовах, розкрийте маленькі секрети. Адже серед покупців інтернет-магазину «Яскрава клумба» є і досвідчені садівники, і початківці, яким складно зорієнтуватися в запропонованому асортименті, вибрати потрібні сорти рослин. Завдяки вашим відгукам, вони зможуть максимально дешево замовити найбільш підходящий для їх умов посадковий матеріал від нашої фірми.

Ми завжди дуже уважно ставимося до ваших відгуків про роботу фірми «Яскрава клумба». Жодне ваше запитання не залишиться без відповіді, жодне критичне зауваження не буде проігноровано. Адже добробут і процвітання фірми залежить саме від того, наскільки наші клієнти задоволені співпрацею з нами і якістю пропонованої в магазині продукції.

Шановні покупці!

Мене звуть Попіль Сергій Романович. Я є засновником ТМ Яскрава. Сьогодні я змушений звернутися до Вас, щоб відразу розставити всі крапки над "i" у зв'язку з різними відгуками, отриманими нами щодо якості нашої продукції.

Що ми робимо для того, щоб наша продукція доходила по споживача в кращому вигляді?

  • Троянди і плодові кущі ми вирощуємо у власному розпліднику, найбільшому в Україні на сьогоднішній день. Кожен саджанець проходить 4-х ступінчастий контроль якості - при викопуванні, при надходженні на склад, при упаковці, при відправці посилки.
  • Цибулини і кореневища рослин, імпортовані нами самостійно з-за кордону, привозяться і зберігаються при дотриманні температурних режимів. На наших складах є 7 холодильних камер для різних культур.
  • Всі рослини упаковуються в упаковку, що забезпечує найкраще збереження посадкового матеріалу.
  • Досвід нашої роботи з рослинами становить понад 15 років.

Що можете зробити Ви, щоб отримати найкращий результат?

  • Пам'ятати, що ви купили живий товар. Статистика нашої фірми показує, що ймовірність відправки зіпсованого рослини становить не більше 2%.
  • Суворо дотримуватися агротехніки висадки та догляду за рослинами. На нашому сайті є безліч статей на цю тему. Також до Ваших послуг форуми і сайти для садівників-городників в Інтернеті.
  • Якщо неприємність все-таки трапилася, ми завжди готові піти Вам назустріч і відшкодувати вартість за неякісний товар при наявності переконливих доказів його непридатності (фото; рослина не зійшла при дотриманні всіх умов).

Доказом нашої порядності служать більше 15 000 роздрібних і 2000 оптових покупців, які працюють з нами довгі роки, а також найбільші мережі супермаркетів Епіцентр, Нова Лінія, АТБ.


Бажаю Вам тільки позитивних емоцій від спілкування з рослинами.
З повагою, Попіль С. Р.

Відгуки
05.04.2023
Юлія
Добрий день. Дуже подобається інтернет- магазин "Яскрава клумба". Ціни оптимальні, товар якісний, обслуговування супер. Замовляю вже не перший раз. Завжди рослини гарної якості, відповідають сорту, надходять гарно запакованимиі. Цього разу, навіть, отримала подаруночок (набір насіння). Дуже приємно,, дякую.
06.04.2023
Експерт Яскрава Клумба
Добрий день! Дякуємо за такий інформативний відгук, дуже раді, що вам все сподобалось. Будемо чекати вас на відкритті весняного сезону.
05.04.2023
Наталя
Замовляла на Яскравій клумбі перший раз . Замовленням задоволена , обслуговування супер . Рекомендую . Замовляла , кореневище астільби та канни.
06.04.2023
Експерт Яскрава Клумба
Дякуємо за відгук. Нехай гарно та яскраво квітнуть рослини.
05.04.2023
Людмила Штагер
Дякую за гарну роботу і гарне насіння
06.04.2023
Експерт Яскрава Клумба
Дякуємо вам за замовлення. Бажаємо багатого врожаю!
05.04.2023
Наталія
Все було чудово: консультаці я - на вищому рівні, упаковка товару дуже ретельна, рослини у прекрасному стані (ззовні). Пересаджу,подивлюся на корені і потім ще допишу відгук.
Дуже дякую персоналу за Вашу роботу!
06.04.2023
Експерт Яскрава Клумба
Дякуємо за ваш відгук, високу оцінку нашої роботи. З нетерпінням чекатимемо на нові замовлення)
04.04.2023
Наталія
Хочу подякувати Вашому магазину і всім співробітникам, які так старанно відносяться до своєї роботи.
Обслуговування - на висоті! Увага приділялася кожній деталі замовлення.
Рослини приїхали у чудовому стані, із здоровими бруньками. Кореневу систему ще не бачила,але я пізніше напишу,обіцяю)))
Дуже дякую
05.04.2023
Експерт Яскрава Клумба
Щиро дякуємо за ваш відгук! Чекамо на новини від вас)
Написати відгук
    Погано           Добре
Увага: HTML не підтримується!
Фото та відео
Добавити