Контактна інформація

Відгуки клієнтів - інтернет-магазин "Яскрава Клумба"

Чому відгуки про фірму «Яскрава клумба» так важливі для нас?

Вже більше п'ятнадцяти років сімейна фірма «Яскрава клумба» займається вирощуванням і подальшим продажем саджанців плодових дерев, реалізацією насіння і цибулин квітів і городніх культур. Звичайно, за цей час ми накопичили чималий досвід. Створена серйозна виробнича база, обладнана лабораторія з контролю якості пропонованих нами рослин, працюють дослідні ділянки та фасувальні лінії. «Яскрава клумба» намагається запропонувати покупцям кращі ціни і організувати максимально комфортне обслуговування. Але об'єктивно оцінити свою роботу завжди складно, тому для нас так важливо почути вашу думку про роботу фірми.

Цінність ваших відгуків для фірми «Яскрава клумба»

Ми не чекаємо виключно вдячних відгуків, хоча вони нам, не станемо приховувати, дуже приємні. Ваші відгуки про фірму «Яскрава клумба» - це в першу чергу можливість поліпшити нашу роботу. Чи вважаєте ви адекватною вартість саджанців і садивного матеріалу в нашому інтернет-магазині? Чи влаштовують вас умови оплати та доставки в Київ і регіони України? Чи зручно користуватися нашим каталогом? Чи достатній асортимент? Чи задоволені ви умовами закупівель оптом? І найголовніше - нас дуже цікавлять відгуки про насіння фірми «Яскрава клумба», саджанці дерев і кущів. Колективний досвід покупців допоможе нам вибрати кращих постачальників, внести необхідні корективи у власну роботу, можливо, провести додаткові дослідження. Позитивні відгуки про фірму «Яскрава клумба» нас радують і мотивують, критичні - допомагають вдосконалюватися.

Важливість ваших відгуків про фірму «Яскрава клумба» для покупців

Часто саме ваші відгуки допомагають їм зробити правильний вибір і недорого купити посадковий матеріал для своєї ділянки. Поділіться своїм досвідом вирощування рослин в різних умовах, розкрийте маленькі секрети. Адже серед покупців інтернет-магазину «Яскрава клумба» є і досвідчені садівники, і початківці, яким складно зорієнтуватися в запропонованому асортименті, вибрати потрібні сорти рослин. Завдяки вашим відгукам, вони зможуть максимально дешево замовити найбільш підходящий для їх умов посадковий матеріал від нашої фірми.

Ми завжди дуже уважно ставимося до ваших відгуків про роботу фірми «Яскрава клумба». Жодне ваше запитання не залишиться без відповіді, жодне критичне зауваження не буде проігноровано. Адже добробут і процвітання фірми залежить саме від того, наскільки наші клієнти задоволені співпрацею з нами і якістю пропонованої в магазині продукції.

Шановні покупці!

Мене звуть Попіль Сергій Романович. Я є засновником ТМ Яскрава. Сьогодні я змушений звернутися до Вас, щоб відразу розставити всі крапки над "i" у зв'язку з різними відгуками, отриманими нами щодо якості нашої продукції.

Що ми робимо для того, щоб наша продукція доходила по споживача в кращому вигляді?

  • Троянди і плодові кущі ми вирощуємо у власному розпліднику, найбільшому в Україні на сьогоднішній день. Кожен саджанець проходить 4-х ступінчастий контроль якості - при викопуванні, при надходженні на склад, при упаковці, при відправці посилки.
  • Цибулини і кореневища рослин, імпортовані нами самостійно з-за кордону, привозяться і зберігаються при дотриманні температурних режимів. На наших складах є 7 холодильних камер для різних культур.
  • Всі рослини упаковуються в упаковку, що забезпечує найкраще збереження посадкового матеріалу.
  • Досвід нашої роботи з рослинами становить понад 15 років.

Що можете зробити Ви, щоб отримати найкращий результат?

  • Пам'ятати, що ви купили живий товар. Статистика нашої фірми показує, що ймовірність відправки зіпсованого рослини становить не більше 2%.
  • Суворо дотримуватися агротехніки висадки та догляду за рослинами. На нашому сайті є безліч статей на цю тему. Також до Ваших послуг форуми і сайти для садівників-городників в Інтернеті.
  • Якщо неприємність все-таки трапилася, ми завжди готові піти Вам назустріч і відшкодувати вартість за неякісний товар при наявності переконливих доказів його непридатності (фото; рослина не зійшла при дотриманні всіх умов).

Доказом нашої порядності служать більше 15 000 роздрібних і 2000 оптових покупців, які працюють з нами довгі роки, а також найбільші мережі супермаркетів Епіцентр, Нова Лінія, АТБ.


Бажаю Вам тільки позитивних емоцій від спілкування з рослинами.
З повагою, Попіль С. Р.

Відгуки
10.07.2021
Ирина
Здравствуйте, получила посылку быстро. Всё понравилось, буду высаживать и радоваться. Надеюсь всё примиться. Спасибо.
12.07.2021
Эксперт
Здравствуйте. Спасибо огромное за ваш отзыв) Будем ждать фото-отзывов еще)
06.07.2021
Алена Станиславовна
Очень жалею, что не нашла Ваш магазин ранее. Я сделала два заказа. Все пришло бережно упаковано. Лилии проросли все, кроме одной (но думаю, причина в том, что длительно были проливные дожди и она просто вымокла), и скоро уже будут цвести. . Георгина после посадки долго не появлялась (более 4 недель). Выкопала ее. На клубне были ростки. Пересадила ее не так глубоко и сейчас уже пышный кустик. Жду с нетерпением, как процветет. Из 3 разных видов флоксов, один пошел в рост сразу, а два не подавали признаков жизни... Опять же, откопала, а ростки запутались в корнях. После пересадки, один растет и набирается сил, а другой пропал. Буддлея цветет.
Ваши растения очень крепкие, если переживают и мою посадку-пересадку! Плюс ко всему, нестабильные погодные условия.
Вот только заказывала Аквилегию Biedermeier, а процвела черным...
Спасибо за вашу работу ещё раз!
07.07.2021
Эксперт Яскрава Клумба
Вот это да, вот это отзыв! Спасибо за ваше доверие, выбор . Будем стараться и дальше вас радовать)
29.06.2021
Олена
Добрый день! Выбирала интернет-магазин (питомник) в той же широте, где проживаю, чтобы климатические условия не отличались. А оказалось, что выбрала интуитивно и самый лучший. В общей сложности пока сделала 4 заказа. Качество посадочного материала, качество упаковки, обратная связь, описания товара, рекомендации - все на высшем уровне. Как упакованы саженцы деревьев - вообще "высший пилотаж". Цены, конечно, немного выше, чем на других сайтах, но не критично. За такое качество не жалко! Все, что заказывала - соответсвие и приживаемость 100 %. Я не рекламирую и не зазываю никого. Просто от души благодарю за хорошую работу!
30.06.2021
Эксперт Яскрава Клумба
Добрый день! Благодарим вас за отзыв, доверие и выбор. Ждем с нетерпением новых заказов и фото вашей красоты)
14.06.2021
Надежда
Второй год делаю заказы в магазине "Яскрава клумба". Все растения приходят хорошего качества, заботливо упакованы. Все принялись и растут. Вопросы по заказам решаются оперативно. Огромное спасибо работникам магазина. Надеюсь и в дальнейшем с удовольствием заказывать и получать растения от "Яскравой клумбы".
15.06.2021
Эксперт Яскрава Клумба
Спасибо за ваш отзыв и фото. Рады нашему сотрудничеству, с нетерпением будем ждать ваших новых отзывов)
12.06.2021
Валентина
Ждала цветения моих розочек но уви первое разочарование разве ето оушен сонг полний пересорт разочарование
15.06.2021
Эксперт Яскрава Клумба
Добрый день! Отправьте пожалуйста фото розы на электронный адрес и номер Вашего заказа, спасибо.
Написати відгук
    Погано           Добре
Увага: HTML не підтримується!
Фото та відео
Добавити
Підпишись на розсилку Акції, подарунки, знижки, розпродаж