Barbie Sale
0

100% Гарантії якості

Інтернет-магазин «Яскрава клумба» пропонує покупцям понад 5000 найменувань продукції, як імпортованої з Голландії, так і вирощеної у власному розпліднику. І перш ніж потрапити до вас в руки, кожна рослина проходить довгий шлях від надходження до нас на склад до відправлення посилки. На кожному етапі (фасування, зберігання, збір посилок) ми пильно стежимо за якістю нашої продукції. Але не варто забувати, що ви купуєте живий товар!

Ви можете скористатися «Гарантією» в таких випадках:

1. Гарантія якості посадкового матеріалу.

Отримана продукція (цибулини, бульби, кореневища, саджанці) незадовільної якості (рослина суха, гнила, має пошкодження).

Увага! Гарантія не поширюється на посилки, які були отримані у відділеннях Укрпошти або Нової Пошти пізніше 5 днів з моменту надходження на склад перевізника.

Сфотографуйте товар, якість якого викликала у Вас сумнів. На фото повинна бути чітко видна цибулина (корінець, саджанець) етикетка та накладна.

Надішліть Вашу претензію не пізніше як 14 днів з дати отримання посилки (якщо це стосується гарантії якості посадкового матеріалу) на нашу електронну пошту [email protected] з темою листа "Претензія на замовлення № ...", вказавши також ПІБ покупця, дату отримання посилки й суть проблеми.

Гарантія сортності.

Рослина, що виросла, не відповідає заявленому сорту, його основним характеристикам. Гарантія не поширюється на рослини, при вирощуванні яких не дотримувалися основні правила агротехніки. Також потрібно надсилати фото цвітіння рослин.

Зверніть увагу! Претензії на якість посадкового матеріалу або невідповідність сортності приймаються тільки на електронну пошту [email protected]. Менеджери не фіксують претензії по телефону.

Щоб уникнути неприємних ситуацій, при вирощуванні куплених в нашому інтернет-магазині рослин, рекомендуємо дотримуватися декількох правил:

1. Перед висадкою рослин дізнайтеся більше про свою ділянку - ґрунт, ґрунтові води й т.д.

2. Вирощуйте рослини, дотримуючись правил агротехніки, які Ви можете знайти на сайті в розділі «Статті та відео».

3. Прогрес не стоїть на місці, нові сорти вимагають нових знань.

4. Ми не в силах вплинути на погоду. Забезпечуйте полив рослин у міру необхідності.

5. Вирощуйте рослини з любов'ю і тоді вони віддячать Вам рясним цвітінням і щедрим  урожаєм!

 

Клієнт отримує відповідь протягом 10 днів, пілся отримання листа на електронну почту!