scroll-top

100 % гарантії якості від інтернет-магазина "Яскрава Клумба"

100 % гарантії якості від інтернет-магазина Яскрава КлумбаДорогі друзі, ТМ «Яскрава» – це кропітка праця двох поколінь родини протягом більше 20 років. Новим напрямком нашої діяльності стало створення інтернет-магазину «Яскрава Клумба», який працює вже більше 2 років. За цей час ми встигли доставити Вам тисячі посилок.

Девіз нашої фірми – найкраща якість за оптимальною ціною. Перебуваючи на ринку вже довгий час ми знаємо, що саме висока якість реалізованої продукції – запорука нашого успіху. Тому ми дуже відповідально ставимося до своєї роботи, з дотриманням найсучасніших технологій і солідного досвіду.

Щоб забезпечити високу якість продукції, що реалізовується, ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками і імпортуємо посадковий матеріал, який відповідає високим стандартам якості Європейського Союзу, з голландських розплідників. Також ми маємо власний розплідник, що спеціалізується на вирощуванні саджанців троянд і плодових чагарників. Всі рослини проходять строгий контроль якості в нашій лабораторії, на виробничих і дослідних ділянках, тому ми гарантуємо Вам відповідність сортів рослин та посадкового матеріалу.

У разі виникнення претензій до якості посадкового матеріалу, інтернет-магазин «Яскрава Клумба» компенсує Вам 100% вартості в таких випадках:

качествоякість отриманого посадкового матеріалу (цибулин, бульб, насіння і рослин) – незадовільна (рослина гнила, суха і нежива);

якістьотриманий посадковий матеріал не відповідає заявленому сорту;

якістьпосилка з посадковим матеріалом була забрана в відділеннях Укрпошти та Нової Пошти не пізніше 5 днів з моменту її надходження на склад.

 Для отримання компенсації необхідно виконати наступні дії:

 якість скарга повинна бути пред’явлена строком не пізніше 14 днів з моменту отримання посилки;

пошта до розгляду приймаються тільки скарги, спрямовані на електронну пошту нашого інтернет-магазину;

фото в якості доказу необхідно надіслати фото посадкового матеріалу незадовільної якості, в кадрі має бути наша етикетка та товарна накладна. Посадковий матеріал повертати не потрібно, краще посадити рослину;

 якщо рослина не відповідає заявленому сорту, треба надіслати фото рослини в якості доказу. Якщо скарги по даному сорту виявляться системними, ми обов’язково компенсуємо Вам вартість посадкового матеріалу;

100% компенсація грошових коштів буде надана у формі знижки на наступне замовлення.