Barbie Sale
0

Садова високоросла чорниця - ягоди екстра класу у вашому саду

 

Високоросла лохина. Плоди

Високорослі сорти чорниці користуються у садівників все більшою популярністю, а її великі смачні та корисні ягоди - міцно зайняли місце в торговій мережі. Для початку відразу ж внесемо ясність. Садова високоросла чорниця - це сорти, які були виведені в Америці на основі дикорослих видів чорниці. Основна відмінність садової чорниці від дикоростучої в тому, що висота рослин досягає 1,5 м до 2,0 м. Експерти сходяться на думці, що за смаковими, хімічним, цілющим властивостям ягід - садова чорниця повністю ідентична дикоростучій чорниці.

Як тільки не називають садову лохину!

У каталогах деяких садових центрів вам можуть пропонувати «купити саджанці лохини», «лохину високорослу», «голубіку», лохина, це російською - голубика. Інші назви, які використовуються: лохина висока, лохина високоросла, чорниця висока, чорниця високоросла, лохина американська, лохина канадська, чорниця американська, лохина садова і навіть - чорничне дерево. У деяких європейський країнах, в яких широко вирощують окультурену чорницю, саджанці часто продаються під назвою - кущова чорниця. 

Високоросла чорниця - дивовижна рослина! Садова чорниця відноситься до багаторічних, листопадних чагарників зі смачними і корисними ягодами. У висоту вони можуть досягати двох метрів, кущики досить розлогі. Розміри синіх із білуватим нальотом ягід - 1-2 см, значно більші дикорослих плодів. Доросла рослина стабільно дає урожай до 8 кг ягід з куща. В повне плодоношення рослина вступає з 5-6 року.

Терміни плодоношення садової чорниці

Чорниця зацвітає в травні, а плодоношення ранніх сортів починається з кінця червня, пізні сорти плодоносять до вересня-жовтня. Осіннє листя садової чорниці забарвлене в червоно-багряні кольори і виглядає дуже декоративним. Найважливішою перевагою високорослих сортів чорниці в тому, що вони не схильні до хвороб, не вражаються шкідниками і мають відмінною морозостійкістю. Рослини можуть рости на одному місці до 50 років, зберігаючи свою продуктивність.

Вирощування садової чорниці (голубіки)

Вирощувати садову чорницю не складно, вона не вимоглива до родючості ґрунту. Але обов'язково приділіть увагу поливу і підтримці кислотності ґрунту на рівні 4-4,5 рН. Чорниця росте тільки на кислих ґрунтах, таки умови можна створити локально, за місцем росту рослини. Заради цієї казково смачної ягоди - варто і поклопотатися! Чорниця - рослина самозапильна, але якщо висадити поруч саджанці чорниці різних сортів, з однаковим періодом цвітіння, то ви отримаєте додаткове запилення і врожаї підвищаться не менше, ніж в 2 рази.

Вибрати найкращі сорти саджанців садової високорослої чорниці, або як її ще називають, лохини, ви можете в нашому інтернет-магазині і ми надішлемо їх вам поштою. Ми самі вирощуємо саджанці у власному розпліднику і ви можете їх купити за найкращою ціною з перших рук, прямо від виробника. Наш розплідник пропонує вам купити саджанці чорниці із закритою кореневою системою, які вирощуються безпосередньо в пластикових контейнерах. Вони прекрасно транспортуються, легко переносять пересадку і відмінно вкорінюються. Зверніть увагу: ви можете висаджувати такі рослини протягом усього весняно-осіннього сезону. У нашому розпліднику ми вирощуємо найкращі для України сорти чорниці. Для того щоб насолоджуватися смаком улюблених ягід якомога довше, рекомендуємо вам підібрати сорти чорниці з різними термінами дозрівання: від дуже ранніх - що плодоносять в червні, до пізніх - плодоношення яких триває аж до жовтня.

Сорти садової чорниці (лохини)

Сорт Дюк (Duke). Дуже ранній сорт високорослої чорниці в нашій колекції. Починає дозрівати в середині червня, плодоношення триває 2-3 тижні. Кущ компактний, висотою 1,2 м - 1,8 м. Ягоди великі - 1,7 см - 2,0 см. Ягоди красивого світло-блакитного кольору, з приємним смаком і ароматом. Урожай стабільний, високий, до 6-8 кг з куща.

Садови висоворосла голубика. Осінній плодовий сад

Серед чорниці середнього терміну дозрівання зверніть увагу на такі сорти:

Сорт Чандлер (Чендлер, Chandler). Характерна особливість сорту - тривалий період плодоношення. До 6 тижнів. Починає дозрівати на початку серпня. Це один з найбільш великоплідних сортів до 2,5 см в діаметрі. Висота куща до 1,5 м. У ягід яскраво виражений десертний смак - багатий і соковитий.

Сорт Торо (Toro). Ягоди дуже великі до 6 г, солодкі. Кущ сильнорослий, висотою 1,8 м -2,0 м, потребує сильної обрізки. Дозріває на початку серпня.

Сорт Патріот (Patriot). Дуже врожайний сорт чорниці, з великими ягодами до 5 г. Кущ прямостоячий, вистой 1,20 м - 1,50 м. Дозрівають наприкінці липня. Врожайність до 9 кг з куща.

Сорт Елліот (Elliott). Кущ сильнорослий, прямостоячий, шириною 1,5 м, висотою до 2 м. Ягоди середнього розміру 1 см - 1,5 см. При повному дозріванні ягоди набувають тонкого, м'якого аромату. Дозрівають у липні - серпні. Стабільний урожай 6-8 кг с куща.

Сорт Блюголд (Bluegold). Ягоди великі, з сильним блакитним нальотом, смачні, зібрані в дуже компактні кисті. Термін дозрівання - початок серпня, плодоношення рясне.

Сорти пізнього строку дозрівання представлені в нашому каталозі:

Сорт Бріджіта Блю (Brigitta Blu). Сильнорослий прямостоячий кущ, висота 1,8 - 2,0 м. Потребує сильної обрізки. Плоди округлі, середньої величини до 4 г з восковим нальотом, винно-солодкі. Врожайність середня. Збір плодів у вересні.

Журавлина дуже схожа з чорницею за умовами вирощування, зверніть увагу на відмінний пізній сорт великоплідної журавлини Пілігрим. Рослина сильного зростання із середньою кількістю плодоносних паростків, що стеляться. Ягоди овальні, дуже великі і пурпурно-червоні. Маса однієї ягоди близько 1,5 - 2,0 г, дозріває в жовтні.

Олександра Толмачова

Спеціально для вас

Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре
Увага: HTML не підтримується!
Фото та відео
Добавити