Barbie Sale
0

Плануємо багатий урожай: де купити саджанці малини високої якості

Кожен садівник в Україні неодмінно влаштовує на своїй ділянці хоча б невеликий малинник. Про користь цієї ягоди знають всі, а без малинового варення взимку не обходиться жодна сім’я. Унікальна особливість правильно організованого малинника полягає в тому, що при оптимальному підборі сортів він забезпечить вас свіжими ягодами протягом усієї теплої пори року. Для цього садівникові потрібно вирішити два головних питання:

  • саджанці яких видів і сортів висадити на ділянці;
  • де купити саджанці малини, які гарантовано дадуть високий урожай.

Догляд за кущами малини нескладний, головна вимога – посадити її в максимально сонячному місці. Ґрунт в ідеалі повинен бути легким суглинним, але піщаний і супіщаний теж підходить, якщо в посушливий період забезпечити регулярний полив і підгодівлю. І солодкі плоди вашої праці вам забезпечені.

Саджанці малини: які сорти купити?

Якщо вірно підібрати сорти і купити саджанці малини раннього, середнього і пізнього дозрівання, можна легко забезпечити врожай ягід протягом усього теплого сезону. Популярні ремонтантні сорти малини дозволяють отримувати два врожаї за рік. Збираючись купити саджанці малини, визначте найбільш підходящі для вас види:

  • великоплідні сорти мають масу достоїнств – соковиті ягоди вагою до 15 грамів, висока врожайність. До недоліків відноситься погана переносимість морозів, тому на зиму кущі потрібно пригинати до землі, намагаючись їх не зламати. Така малина чутлива до вірусів і хвороб, вимагає уваги та догляду. Тому, вибираючи, де недорого купити саджанці великоплідної малини, подумайте, чи зможете ви приділяти їй достатньо часу. І якщо відповідь буде ствердною, ви забезпечите собі багатий урожай дійсно чудових ягід;
  • якщо ви хочете, щоб ваш малинник не вимагав особливого клопоту, можете досить дешево купити саджанці малини традиційних сортів. Головна їх перевага – надійність і виняткова пристосованість до практично будь-яких ґрунтів і кліматичних умов, стійкість до шкідників і хвороб. Якщо купити саджанці малини раннього, середнього і пізнього дозрівання, стабільний  урожай вам забезпечений до осені.

Саджанці ремонтантної малини: два врожаї за один рік

Плодоносити ремонтантна малина закінчує тільки з настанням заморозків. Перший урожай ви отримаєте вже в червні на торішніх пагонах, а другий – на нових, починаючи з серпня і до глибокої осені. Купити саджанці цієї малини варто мешканцям північних районів нашої країни – вона відмінно переносить зимові морози, не вимагає складного догляду і практично не хворіє традиційними хворобами. Ще один плюс: якщо купити саджанці ремонтантної малини, то урожай можна отримати в перший же рік, тоді як інші види починають плодоносити через два роки після посадки. Розмноження такої малини традиційним способом ускладнене тим, що вона дає мало пагонів. Набагато простіше купити саджанці малини ремонтантних сортів в нашому інтернет-магазині «Яскрава клумба», тим більше, що вартість їх невисока. Ми вирощуємо саджанці у власному розпліднику, тому можемо впевнено гарантувати їх якість, здоров’я і правильну підготовку до транспортування. Доставку ж ви можете замовити в будь-яке місто. У нас ви маєте можливість купити саджанці малини найпопулярніших сортів, що показують відмінну врожайність в кліматичних умовах України:

  • Примара – надранній великоплідний сорт. З такого куща дуже зручно збирати ягоди, оскільки на пагонах немає шипів;
  • Зюгана – сумарний урожай, який можна отримати за сезон з дорослого куща, досягає 9 кг. Після збору ягоди довго зберігаються свіжими і не течуть, купити саджанці цього сорту варто тим, хто віддає перевагу заморожуванню малини на зиму;
  • Поляна (Polana) – малина популярної польської селекції відрізняється потужною кореневою системою, тому саджанці швидко вкорінюються на ґрунтах будь-якого типу, практично не уражуються шкідниками, при достатньому поливі і підгодівлі успішно плодоносять на одному місці більше десяти років;
  • Брусвяна – з саджанців цієї малини формується потужний деревовидний кущ, що досягає у висоту 2,5 метрів. Середній показник врожайності – 8 кг ягід зі сформованого дорослого куща. Ягоди великі, вагою 12 – 15 грам (для порівняння вага ягід звичайних сортів становить 3 – 4  грама).

Якщо ви цікавитеся, де купити саджанці малини цих, а також і інших сортів за найвигіднішими цінами, – загляньте в наш каталог. Тут ви виберете посадковий матеріал, який порадує вас високою врожайністю і повною відповідністю сортовим ознакам. Ми вирощуємо саджанці малини в власному розпліднику, тому абсолютно впевнені в їх прекрасній якості і абсолютному здоров’ї.

ФОТО: Depositphotos

Олександра Толмачова

Спеціально для вас

транспортабельний Малина Гусар Малина Гусар
4
Малина Гусар
43589
закінчується
1
77.90грн. 38.95грн.
засухостійкий Малина Париж
4
Малина Париж
59193
закінчується
1
79.90грн. 55.93грн.
Малина червона АКЦІЯ
Малина червона АКЦІЯ
59900
закінчується
1
75.90грн. 18.98грн.
швидке дозрівання Малина Брусилівський стандарт Малина Брусилівський стандарт
Малина Брусилівський стандарт
27722
закінчується
1
64.90грн. 45.43грн.
стабільноврожайний Малина Нантахала
1
Малина Нантахала
34474
закінчується
1
64.90грн. 45.43грн.
високоврожайний Малина Брусвяна Малина Брусвяна
Малина Брусвяна
20424
закінчується
1
64.90грн. 45.43грн.
Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре
Увага: HTML не підтримується!
Фото та відео
Добавити