Barbie Sale
0

Жіноче щастя цвіте в люблячих домах або 6 причин купити спатифілум

Квітка Жіноче щастя не лише прикрашає інтер'єр, а й приносить у будинок гармонію, кохання, взаємоповагу, навіть фінансове благополуччя. Прикмети працюють, якщо у них вірити та виконувати нехитрі умови. Для початку, потрібно дізнатися, як по-іншому називається Жіноче щастя — квітка спатифілум, яка славиться своєю невибагливістю. Рослина зростить у домі щастя, якщо стоятиме у правильному місці. Ви вирішили купити спатіфілум? Відмінний вибір! Тепер важливо дізнатися, де краще тримати квітку і як її доглядати для рясного цвітіння.

6 причин купити спатифілум, фото

1. Що приносить у будинок квітка Жіноче щастя

Теплолюбна культура давно стала талісманом сімейного щастя. Вона, немов лакмусовий папірець, показує стан мікроклімату в сім'ї і якщо відчуває певні складнощі, то здатна своєю енергетикою налагодити сприятливу атмосферу. Незаміжнім дівчатам спатифілум допоможе знайти кохання. Сімейним жінкам — зберегти гармонію, бездітним — стати мамами. Допомагає квітка і в грошових питаннях, якщо помістити під горщик монету або сховати купюру в землі.

2. Чи можна в будинку тримати квітку Жіноче щастя

В умовах України квітка росте лише вдома, оскільки віддає перевагу температурі в межах +18-27 °C. Вам варто завести спатифілум, якщо ви втомилися від самотності, хочете заміж, мрієте про дитину. Можливо, метою номер один ви вважаєте фінансову стабільність і тут квітка зможе допомогти. Тримайте її в кімнаті, де зберігаються гроші, і незабаром отримаєте підвищення чи щедрий подарунок від шанувальника. Магічний ефект посилиться, якщо поруч із білою квіткою (спатифілум) поставити червону (антуріум або Чоловіче щастя).

3. Де у квартирі повинен стояти спатифілум

Вазон добре тримати на обідньому столі. Якщо подружжя разом "вдихатиме" аромат квітів, то в їх відносинах розвинеться гармонія. Уберегти сім'ю від зайвих підозр і можливих зрад ви зможете за допомогою простої хитрості — поставте рослину в узголів'я ліжка з боку, де спить чоловік. Ревнощі та підозри назавжди покинуть ваш будинок. Навіть при розлученні з коханою людиною, квітка допоможе швидше відновити душевну рівновагу та відчути радість життя.

4. Якщо квітка Жіноче щастя зацвіте: прикмети та відгуки

Серед соковитих зелених листків з'являється стріла-квітконіс, яка випускає білий приквітник у вигляді вітрила. За ним ховається оригінальне суцвіття-качанчик, яке складається з дрібних кремових квіточок із приємним легким ароматом. Що не так з доглядом, якщо квітка Жіноче щастя не цвіте або у спатифілума жовтіє листя. Поставте рослину з південно-західного боку, щоб на неї світило ажурне сонце. При хорошому догляді та приємному мікрокліматі вона цвіте двічі на рік, приносячи удачу всім членам родини.

5. Чи можна віддавати квітку спатифілум

Культуру має дарувати чоловік. Ідеально, щоб це був батько, брат, близький друг, кохана людина. Як же бути, якщо подарувати квітку нема кому. Не засмучуйтесь, вихід є! Активувати магічні сили можна, якщо купити спатифілум за ціною, яка перевищує вказану на ціннику. День для покупки вибирайте жіночий (середа/п'ятниця/субота). Що не любить квітка Жіноче щастя, так це байдужість. Паростки своєї квітки можна дарувати людині, якій ви довіряєте та щиро бажаєте благополуччя.

Якщо квітка Жіноче щастя зацвіте: прикмети та відгуки

6. Як оживити спатифілум

Магія рослини спрямована на позитив, тобто відсутність квіток не призведе до нещастя. Просто культура потребує трохи уваги. Як правильно доглядати квітку спатифілум — культура повідомить про проблеми у догляді та дозволить запобігти розвитку хвороби. Так, жовті листочки говорять про нестачу вологи, а поява чорних цяток повідомляє про її надлишок. Рослина любить трохи вологий субстрат та розсіяне світло. Культура чудово очищає повітря, створює додатковий затишок.

Експерти Яскрава Клумба
Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре
Увага: HTML не підтримується!
Фото та відео
Добавити