Гербіциди післясходові – позбавляємося від бур'янів, захищаємо урожай в саду та городі

Боротьба із бур’янами у саду гербіциди, фото

Втомилися боротися з бур'янами? Не бачите ні кінця, ні краю? Є запущені ділянки, як цілина? Ви доглядаєте за великими площами? Газон захопив бур'ян та всюдисущий пирій? На допомогу прийдуть гербіциди – препарати, які допоможуть прибрати бур'яни, а садово-городні рослини збережуть в доброму здоров'ї!

Гербіциди, які ви можете купити у нас в інтернет-магазині, можна застосовувати і в садах, і в городах. Багато хто, вважає, що боротися з бур'янами за допомогою садової хімії не найкращий спосіб. Знищення бур'яну – процес нескінченний, і найчастіше, безнадійний. Кожен обирає сам як позбудеться бур'янів, щоб вони не забирали поживні речовини і життєвий простір у садових рослин, а у нас – урожай.

Важливо: Всесвітня організація охорони здоров'я (МОЗ) за результатами багаторічних досліджень дійшла висновку, що гербіциди, дозволені до застосування в садах, городах і фермерських господарствах – абсолютно безпечні для людей засоби від бур'янів. Звичайно, за умови дотримання правил використання, інструкції, норм витрати.

Основні групи гербіцидів, класифікація та призначення

Щоб знати, як користуватися гербіцидами, розібратися від яких бур'янів який препарат застосовувати, повністю або вибірково прибрати бур'яни, знищити злісні бур'яни – давайте розберемося з видами і типами гербіцидів.
Гербіцидами називають цілу групу садових препаратів, які використовують для боротьби з бур'янами. Це сучасні та ефективні препарати, за допомогою яких можна видалити бур'ян на великих площах, але можна діяти дуже локально.

Гербіциди суцільної та селективної / вибіркової дії

 • Препарати суцільної дії зручні для того, щоб повністю очистити ділянку від небажаної рослинності. Якщо у вас є великі площі, які полоти вручну – каторжні роботи, то препарати суцільної дії такі як Ураган, Зенкор, Клінік, Ліквідатор – це якраз те, що потрібно вам.
 • Препарати, які впливають тільки на певні групи бур'янів, а інші рослини залишають в цілості і неушкодженості називають – селективними гербіцидами. Наприклад, якщо вам потрібно очистити газон від бур'янів або очистити ділянку, засаджену культурними рослинами, то вам підійдуть препарати: Антипирій, Лінтур, Віталон Експерт.

Боротьба із бур’янами в городі гербіцидами, фотоСистемні та контактні гербіциди

 • Препарати, які видаляють надземну частину рослини, листя, пагони і стебла при попаданні розчину безпосередньо на бур'яни – це препарати контактної дії. Зазвичай їх використовують для боротьби з однорічними бур'янами рослинами, з сильно розвиненою кореневою системою.
 • Системними гербіцидами називають засоби, які при контакті навіть з частиною рослини швидко поширюються на його верхній і підземної частині. В результаті чого бур'яни знищуються повністю. Ця група препаратів представлена в нашому інтернет-магазині гербіцидами: Зенкор, Ліквідатор, Віталон Експерт, Антипирій.

Ґрунтові та післясходові засоби

 • Ґрунтові гербіциди – можуть проникати до кореневої системи рослин з водою і знищувати бур'яни на стадії проростання насіння.

 • Післясходові препарати – засоби, які можуть видалити бур'яни через його листя і стебла.

Дія та застосування гербіцидів, фотоЯкими препаратами скористатися та як обрати гербіцид, який потрібен саме вам?

Для ефективної боротьби з бур'янами важливо вибрати правильний гербіцид, який можна застосовувати на дачі, в саду і городі. Сучасні біотехнології здатні творити чудеса. Гербіциди допоможуть вам позбавитися від бур'янів, а культурні рослини будуть рости тільки краще.

Гербіцид «Антипирій»

Прибрати бур'яни у вигляді багаторічних і однорічних трав (злакових) з городу допоможе препарат Антипирій. Його застосовують вже після появи сходів бур'янів, при позитивних температурах повітря. Препарат допомагає позбутися як від надземної частини бур'янів, так і від коренів. Важливо, щоб препарат мав хоча б 30 хвилин для поглинання листям бур'янів, щоб його не змило росою або дощем. За 2-3 дні бур'яни повністю гинуть.

Препарат «Зенкор»

Це гербіцид системної дії, який допомагає позбавитися від бур'янів на грядках з посадками картоплі, квасолі, гороху, сої. Цей препарат діє на бур'яни, що вже зійшли. Потрапляючи на стебла і листя, препарат вже через 2-3 дні приведе до загибелі бур'янів, залишаючи максимум сонячного світла, вологи та поживних речовин городніх рослин. Зверніть увагу, для максимального ефекту слід врахувати, що для легких ґрунтів (піщаних) препарату потрібно менше, для важких суглинків і чорноземів – більше. Уважно читайте інструкцію по застосуванню. Важливо: при обробці картоплі краще вибирати період, коли картопля тільки зійшла, а бур'яни вже все на поверхні грунту. У нашому інтернет-магазині ви можете купити Зенкор за відмінною ціною в двох видах упаковки Зенкор 20 мл для невеликих городів і Зенкор 100 г для великих ділянок.

Засоби та методи боротьби із бур’янам, фото«Ураган»

Цей препарат призначений для обробки городу перед посадкою картоплі та інших овочевих культур. Можна також обробляти виноградники. Гербіцид вибіркової дії не має, тому застосовується в період підготовки ділянки до посадки. До того часу, коли висаджують теплолюбні овочі, призначені для них грядки, вже густо заростають бур'янами. Полоти їх вручну – справжня мука, після обробки культиваторами все одно залишаються коріння багаторічних бур'янів, які знову починають зростати. Допоможе гербіцид Ураган. При попаданні на бур'яни він повністю поглинається рослинами як багаторічними, так і однорічними. Протягом 2 тижнів після обробки – ділянка повністю очиститься і можна висаджувати городні рослини. У нас ви можете купити Ураган у двох видах упаковки: Ураган 100 мл та Ураган 300 мл. Для застосування за необхідності на городах різного розміру.

Гербіцид «Лінтур»

Чудовий препарат, який допоможе прибрати бур'яни на газоні і в посівах злакових культур. Всі знають, що боротьба з бур'янами на газоні дуже складний процес, адже його неможливо толком виполоти, так і багато бур'янів прекрасно переносять стрижку як і газонна трава. Лінтур вирішить цю проблему, видалить і однорічні і досвідчені багаторічні бур'яни. Однорічні – загинуть в перші кілька годин. А протягом пари тижнів і багаторічні бур'яни повністю зникнуть. Вам залишиться просто вичесати їх з газону. Захисна дія буде працювати протягом наступних 8 тижнів після обробки.

Препарат «Ліквідатор»

Це препарат суцільної дії. Його застосовують, коли потрібно очистити від бур'янів значні ділянки. Використовувати краще за деякий час перед посадкою картоплі, винограду та інших городніх культур. Ліквідатор можна застосовувати в широкому діапазоні температур, він не змивається дощем і може видалити не тільки однорічні, але і багаторічні бур'яни, а також невеликі чагарники.

«Віталон Експерт»

Препарат створений для застосування при посівах цукрового, столового та кормового буряків. Після того як бур'яни зійшли, їх обробляють гербіцидом Виталон Експерт. Бур'яни загинуть протягом 3-4 днів. Багаторічні – через 2-3 тижні.

Гербіцид «Клінік»

Це системний гербіцид, так званої суцільного дії. Його використовують для підготовки ділянок до посадцки культурних рослин. Після появи сходів бур'янів, їх обробляють гербіцидом Клінік.

Особливості використання гербіцидів в саду та городі

 1. Більшість післясходових гербіцидів використовують при плюсових температурах, після висихання роси, в суху, але не посушливу погоду.
 2. За винятком декількох препаратів, уникайте застосовувати гербіцидів в дощову погоду, інакше листя рослин не встигнуть їх увібрати.
 3. Кожен препарат має свою дію і спосіб застосування. Одні – знищують однорічні бур'яни, інші – багаторічні, треті діють на злакові, четверті - навіть на чагарники. Уважно читайте опис та інструкцію, щоб отримати потрібний вам ефект.
 4. Гербіциди можна використовувати локально. Тобто ви акуратно розпорошуєте або навіть пензлем покриваєте конкретні рослини препаратом. Для препаратів системної дії буде досить потрапляння речовини на кілька листиків та стебел рослини, щоб воно загинуло на протязі 1-2 тижнів.
 5. При правильному застосуванні – гербіциди абсолютно безпечні для людей і повністю розпадаються на безпечні елементи, виконавши свою роботу. У кожного препарату свої терміни розкладання – дотримуйтесь рекомендацій, описаних в інструкції.
 6. Як з будь-якими садовими препаратами – дотримуйтесь звичайних запобіжних заходів.

У нашому інтернет-магазині Яскрава Клумба ви може купити гербіциди для знищення бур'янів, за оптимальною ціною від виробника. Доставка – поштою по Україні (Київ, Дніпро, Житомир, Харків та ін.)

Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
    Погано           Добре
Увага: HTML не підтримується!
Фото та відео
Добавити
Підпишись на розсилку Акції, подарунки, знижки, розпродаж