Barbie Sale
0

Програма лояльності від інтернет-магазину Яскрава Клумба

Шановні покупці! На знак подяки за Вашу довіру ми розробили для Вас Програму лояльності, з якою покупки стануть ще більш вигідними.

Після оформлення першого замовлення Ви автоматично стаєте учасником Програми лояльності.

Знижка є накопичувальною, і залежить від суми ПОВНІСТЮ оплачених та отриманих Вами замовлень. Розмір знижки змінюється 2 рази на рік *:

  • 1 червня (після закінчення Весняного сезону);
  • 1 грудня (після закінчення Осіннього сезону).

* розмір знижки може бути переглянутий раніше зазначеного терміну, якщо загальна сума отриманих замовлень буде перевищувати нижче представлені пороги Програми лояльності:

Программа лояльностиПідсумкова знижка на Вашу покупку складе до 25% (на товар, який Ви замовили в кількості 3 шт. Якщо у Вашому замовленні ВСІ позиції товарів замовлені по 3 шт., Підсумкова знижка на Ваше замовлення може скласти до 25%).

Знижка за Програмою лояльності не поширюється на товари, які представлені за іншою акцією, але сума покупок зараховується в Програмі лояльності клієнта.

Адміністрація інтернет-магазину Яскрава Клумба залишає за собою право вносити зміни до Програми лояльності, а також в односторонньому порядку переглядати розмір знижки клієнта, в разі якщо відправлена посилка не була отримана в відділенні Нової Пошти.